Rychlá půjčka od soukromé osoby

Rychlá půjčka od soukromé osoby řeší nedostatek financí

Nepůjčili vám v bankách a nepříznivě na vás hledí i většina nebankovních společností? Potřebujete peníze opravdu rychle a máte obavy,  že klasickou rychlou půjčku vám poskytovatel neschválí? Pak vyzkoušejte rychlou půjčku od soukromé osoby. Tento typ půjček bývá někdy považován za rizikový, ale pokud budete jednat obezřetně a dobře si vyberete, můžete si vyjednat ještě lepší podmínky než u klasické půjčky- a ť se jedná o úroky, dobu splatnosti či potřebné doklady.

Čím se liší rychlá půjčka od soukromé osoby od klasických půjček

Od klasické půjčky i většiny rychlých půjček se rychlá půjčka od soukromníka může výrazně lišit. Nemá totiž dopředu daná striktní pravidla a o změně některých podmínek je možno jednat. Je však potřeba vědět, že poskytovatel mírnými podmínkami pro poskytnutí této půjčky podstupuje zvýšené riziko, takže si za něj naúčtuje vyšší úroky. Zapůjčená částka se pohybuje kolem maxima 10 000 Kč, doba splatnosti rychlé půjčky od soukromé osoby bývá do třiceti dnů. Nejjednodušším způsobem, jak rychlou půjčku od soukromé osoby získat, je žádost přes internet, ale lze požádat i při osobní schůzce.

Rychlá půjčka od soukromé osoby má řadu výhod

Největší výhodou rychlé půjčky od soukromé osoby je její dostupnost a široká nabídka, takže výběr poskytovatele je skutečně pestrý. Požádat lze online, telefonicky či osobně, vše ostatní je již možno dohodnout. Výplata sjednaného obnosu je skutečně rychlá, finance mohou být předány ihned při podpisu smlouvy nebo je lze okamžitě zaslat na účet. Jen je potřeba ověřit si spolehlivost a důvěryhodnost poskytovatele, mělo by se jednat o konkrétní osobu zapsanou v obchodním rejstříku. Bohužel právě mezi rychlými půjčkami od soukromé osoby se často vyskytují podvodníci. Při správném postupu však není rychlá půjčka od soukromníka žádným rizikem.

Kdo žádá o rychlou půjčku od soukromé osoby

O rychlou půjčku od soukromé osoby žádají většinou ti zájemci, kteří jinde půjčku nezískají, a také ti, kdo potřebují sjednat zcela individuální podmínky. Soukromé osoby nabízejí v tomto ohledu mnohem širší možnosti, protože disponují vlastními penězi a mohou o nich rozhodovat zcela podle svého uvážení. Proto je rychlá půjčka od soukromé osoby velice zajímavá pro osoby bez příjmu a podnikatele, kteří příjmy nechtějí z nejrůznějších důvodů uvádět, jedince s malými příjmy nebo ty, kteří příjem doložit nemohou. Rychlá půjčka od soukromé osoby může být dobrou příležitostí i pro dlužníky.
TOPlist