Půjčky na účet

Rychlé půjčky přehledně na jedné adrese, informace a diskuze o půjčkách všech typů

Finance rychle a jednoduše

Mikropůjčka Ferratum: Finance rychle a jednoduše

Rychle rostoucí poskytovatel nebankovních půjček, společnost Ferratum, nabízí jedny z nejpopulárnějších půjček na trhu - takzvané mikropůjčky. Jedná se o půjčky, které využijete především v případě, že potřebujete peníze do výplaty, nebo je třeba rychle pokrýt nečekané výdaje. Tento druh peněžních služeb lze vyřídit jednoduše formou SMS, nebo vyplněním online formuláře. Učinit tak můžete prakticky kdykoliv, odkudkoliv a jen čekat na peníze.

Kolik mi půjčí?

Prostřednictvím mikropůjčky si můžete obstarat od 500,- do 10 000,- korun a splácet můžete mezi sedmi až 45 dny. Pokud se vám zdá tato doba splácení krátká, není problém u Ferratum zažádat o prodloužení doby splácení a to až třikrát po třiceti dnech. Dostanete tak k dobru až 90 dnů splácení navíc. A kdy můžete peníze očekávat? Zpravidla se dostanou na váš účet již druhý den od vyplnění dotazníku. Pokud chcete finance získat přes poštovní poukázku budete čekat maximálně pár dnů, většinou dva. Pokud si u společnosti budete pořizovat další půjčky, bude cesta peněz k vám ještě rychlejší.

Co potřebuji?

Jedinou podmínkou pro získání mikropůjčky je minimální věk žadatele 21 let a žádný dluh u společnosti Ferratum. Žádný ručitel, žádný náhled do registru, dokonce není potřeba ani osobní schůzka. Po vyplnění formuláře, či odeslání SMS vám totiž zavolá obchodní zástupce, který s vámi domluví veškeré detaily. Informace o půjčce, splácení, smlouva a další náležitosti vám potom přijdou poštou. Peníze můžete dostat na účet, nebo vám přijdou formou poštovní poukázky. Záleží na tom, který způsob "předání peněz" je vám bližší. Oproti běžné bankovní půjčce se nezdržujete zbytečným papírováním, běháním po úřadech, ani návštěvou v bance. Stačí zažádat a čekat. V současné době pravděpodobně neexistuje rychlejší a pohodlnější půjčka a to jak bankovní, tak i nebankovní.
TOPlist